Terminy rozpoczęcia katechez przedślubnych

w parafiach diecezji rzeszowskiej

Parafia Konferencje Rozmowy indywidualne
Biecz – Fara Poradnia zawieszona Można odbyć w Zoz „Lege Artis” w III piątek m-ca 15.00 do 17.30
Bratkowice II piątek m-ca godz. 19.00 II piątek m-ca godz. 20.00 i umawiane indywidualnie
Brzostek II niedziela m-ca godz. 11.00 II i III niedziela m-ca godz. 12.30
Czudec III niedziela m-ca godz. 12.30 III niedziela m-ca godz. 13.30
Dębowiec III wtorek godz. 19.00 II i IV wtorek godz. 19.00
Dobrzechów Poradnia zawieszona
Frysztak III niedziela m-ca godz. 12.00 III niedziela m-ca godz. 13.30
Głogów Młp. I niedziela m-ca godz. 10.30 Poniedziałki od 17.30do 19.00
Gorlice – Fara Ostatnia niedziela m-ca godz 10.00, rozpoczęcie mszą św. każdy czwartek m-ca godz. 17.00
Gorlice – Gładyszów Katechezy w Gorlicach – Fara Rozmowy indywidualne – umawiane
Jasło OO. Franciszkanie Poradnia zawieszona
Jasło św. Stanisława Poradnia zawieszona
Jasło – Fara II środa m-ca godz 18.00 II, III, IV środa godz 16.00
Kolbuszowa – Fara I niedziela m-ca godz. 8.30 Umawiane po I konferencji
Kolbuszowa- poradnia Albertyńska II niedziela m-ca godz 16.00 po Mszy św.

Rozpoczęcie Mszą św

Czwartki od godz 17.00 do 18.00
Niebylec Poradnia zawieszona
Niechobrz IV niedziela m-ca godz 10.30 Umawiane indywidualnie
Medynia Głogowska II niedziela m-ca godz 11.00 Umawiane indywidualnie
Ropczyce-Fara II środa m-ca, godz. 18:00 I i II środa m-ca po mszy św.; III i IV środa m-ca, od 17.00 do 20.00
Rzeszów – Katedra II sobota m-ca godz. 11.00 każdy czwartek m-ca godz. 17.30 – 18.30
Rzeszów – Fara Poradnia zawieszona
Rzeszów – św. Józefa
Staromieście
III czwartek m-ca godz. 17.00 Umawiane indywidualnie
Rzeszów – Bożego Ciała I środa m-ca godz. 19.00 I ,III środa m-ca godz. 20.00
Rzeszów – św Jacka (Dominikanie) Terminy i zapisy : rzeszow.dominikanie.pl
Rzeszów – Chrystusa Króla I niedziela m-ca godz. 10.30 środa godz. 17.00 -19.00
Rzeszów MB Saletyńskiej I poniedziałek m-ca godz. 18.00 Umawiane indywidualnie
Rzeszów – Słocina Poradnia zawieszona
Rzeszów-Podwyższenia Krzyża Świętego III środa m-ca godz. 16.00 II środa m-ca godz. 17.00
Rzeszów – św. Judy Tadeusza II środa m-ca godz. 18.45

Wymagane wcześniejsze zapisy

judatadeusz.rzeszow.pl

Wtorek godz 18.30
Rzeszów – św. Rodziny Co 2 miesiące po wcześniejszym zapisie

Zapisy we wtorki 19-20

www.swietarodzina.org.pl

Umawiane indywidualnie
Sokołów Młp. III niedziela m-ca godz. 14.00 czwartek godz. 17.00
Strzyżów III niedziela m-ca godz. 16.00 I i II niedziela m-ca godz. 14.00
Sędziszów Młp. III niedziela miesiąca godz. 15.00 Umawiane indywidualnie
Tyczyn III niedziela m-ca godz. 14.00 III niedziela m-ca godz. 16.00
Strażów II niedziela m-ca godz. 17.00

www.parafia.strazow.pl

Wymagane są wcześniejsze zapisy

Umawiane indywidualnie

Formy rekolekcyjne katechez przedślubnych

Zapisy: www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl

Czas trwania: sobota (8.00 do 19.30) – niedziela ( 8.00 do 16.00)
Potem 3 spotkania w poradni umawiane indywidualnie